5BB5C2D5-199D-42FF-A585-6740B54110B9_1_105_c.jpeg

Cesta jídla

V čem jsou krabičky jiné?

Naše krabičky poskytují komplexní a vyladěnou stravu pro zdravé tělo, mysl a náš mikrobiom. Nenabízíme žádnou dietu nebo počítání kalorií, ale plnohodnotnou výživu. Naše strava se skládá z kvalitních a prémiových potravin od farmářů. Vhodné složení makroživin a mikroživin je to, co tvé tělo potřebuje. Vše připravujeme vědomě a s láskou v domácím prostředí.

 

Kde hledáme potraviny ?

Kvalita potravin je pro nás hlavní zásadou. V případě živočišných vybíráme vždy  ty z volných chovů a od spokojených zvířat. Ostatní suroviny si vyrábíme sami, odebíráme od farmářů na trzích a to nejlepší vypěstujeme na naší zahrádce.

 

Pro koho jsou vhodné?

Krabičky jsou vhodné pro všechny, kdo se chtějí cítit svěže a zdravě. Naše jídla jsou z velké části bezlaktózová, bezlepková, a jsou také vhodná při eliminačních dietách či dietních omezeních. Cílem je dodat tělu vše, co potřebuje ke spokojenému fungování.

Proč si nás vybrat?

Rádi bychom lidi učili a vedli k tomu, že jídlo není žádná věda a nepříjemné omezování se. Pro shazování váhy a zdravé tělo není potřeba přestat jíst. Opak je pravdou! Nauč se s námi jíst opravdové a výživné jídlo. Objednej si ho od nás!

zivo-11.png
  • Facebook
  • Instagram